top of page
IMG_1630.jpg

Vizyon

Kaynak denen bu basit kelimeye ''başarı ve ilham'' eklenince anlamı ne kadar da büyüyor. En azından benim için öyle. Hayatımda bana başarı ve ilham kaynağı olan insanlar var olduğu için kendimi her geçen gün daha da şanslı hissediyorum.

Başka insanların ''başarı ve ilham kaynağı'' olmak istiyorum.

When "success and inspiration" is added to this simple word called source, how much its meaning grows. So at least for me. I feel luckier every day because there are people in my life who are a source of success and inspiration for me.

I want to be the “success and inspiration” of other people.

Blou Keşfedin
Ben Kimim?: Ben Kimim?
Untitled

Nasıl Başladım?

Okul öncesi dönemden beri sanata olan ilgim sebebiyle ilkokulda okul-ilçe çapında çeşitli resim yarışmalarına katılmaya başladım. Ortaokula geçtiğimde annem sanata olan ilgi, yeteneğimi fark etti ve kendimi geliştirmem, profesyonel bir eğitim almam için Ankara'da bulunan Nevart Sanat Akademisi'nde eğitim almama karar verdi. Akademide edindiğim beceriler, aldığım eğitim ve hocalarımın etkisiyle bu ilgi ve yeteneğimi meslek hayatımda da sürdürmek istediğime karar verdim.

Due to my interest in art since the pre-school period, I started to participate in various school-district-wide painting competitions in primary school. When I went to secondary school, my mother noticed my interest in art and my talent and decided to study at Nevart Art Academy in Ankara in order to improve myself and receive a professional education. I decided that I wanted to continue this interest and talent in my professional life, with the skills I gained in the academy, the education I received and the influence of my teachers.

İletişime Geçin
Ben Kimim?: Hakkında
bottom of page